top of page

Irina Shamira

Lietuva

20220326_Orientalija_FULL-1059.jpg

Rytietiškus šokius Irina pamilo 1993 m., kai pirmą kartą juos pamatė, gyvendama Libane. Grįžusi į Lietuvą ji toliau tobulino šokio įgūdžius įvairiuose festivaliuose Europoje ir Egipte. Irina šio meno pradėjo mokyti nuo 2003 m., įkūrusi pirmąją ir iki šiol didžiausią rytietiškų šokių mokyklą „Orientalija“. Dauguma Lietuvos šokių mokytojų savo šokėjos karjerą pradėjo Irinos Shamiros studijoje.

Pirmąjį Lietuvoje rytietiškų šokių festivalį „Orientalis“, kuris iki šiol yra vienas populiariausių kasmetinių pilvo šokių renginių, taip pat pradėjo rengti Irina.

Irina Shamira ne tik veda seminarus įvairiose studijose ir festivaliuose Lietuvoje, bet ir keliauja į užsienį dalintis savo žiniomis apie rytietišką šokį, teisėjauti konkursuose: „Pyramida“(Latvija), „Panorama vostoka“ (Latvija), „Caravan“ (Latvija), „Oiental dance camp“ (Ukraina), „Rytų šokių festivalis Keiptaune“ (PAR).

Kineziterapeutės bakalauro laipsnis ir darbo patirtis leidžia Irinai mokyti šokti saugiai, saugant sveikatą, o universitetinis edukologijos išsilavinimas suteikia reikiamų teisingos dėstymo metodikos, etiškos komunikacijos ir tinkamo požiūrio ugdymo įgūdžių.

bottom of page