top of page

Rytietiškų šokių ir sveikatingumo studija

Jauki ir nedidukė studija - mums Orientalija yra antri namai. Čia ateiname pasislėpti nuo pasaulio negandų, atsipalaiduoti, kurti, pabūti su bendraminčiais. 

Stengiamės kurti tokią atmosferą studijoje, kad ir jūs, ateidamos čia, gautumėte pozityvios energijos užtaisą. Kad galėtumėte ne tik mokytis šokti, sportuoti, bet ir pasisemtumėte pasitikėjimo savimi. Mylėtumėte savo kūną ir draugautumėte su juo tokiu, koks jis yra, nepriklausomai nuo jo formų ar amžiaus.

 

Nesvarbu, ar nori lipti ant scenos įspūdingu kostiumu, ar tiesiog šokti savo malonumui, o gal skirti visą dėmesį kūno sustiprinimui, - čia esi laukiama. Iš tavęs tikimės tik smalsumo ir pozityvaus nusiteikimo. Kartu galime pasiekti rezultatų, kurie tave nustebins!

Aistra rytietiškiems šokiams

Orientalija pradėjo savo veiklą 2003 metais.

Viskas prasidėjo nuo kelių arabiškų šokių entuziasčių, vadovaujamų choreografės Irinos Barzinskienės. Šiuo metu tai yra didžiausia Lietuvoje rytietiškų šokių mokykla, vienijanti apie 200 moterų, merginų ir mergaičių, besimokančių autentiško pilvo šokio meno ir jo variacijų. Čia galima susipažinti su įvairiausiais rytietiškų šokių stiliais - orientaliu, būgnų solo, folkloru, golden era, o taip pat kitonišku bet sparčiai populiarėjančiu tribal fusion.
Vis dėlto svarbiausia Orientalijoje - mokytojos. Entuziastingos ir profesionalios, draugiškos ir palaikančios, kupinos noro dalintis bei kurti kartu! Mūsų mokytojos nuolat dalyvauja tarptautinio lygio seminaruose, tiek pačios, tiek ir jų mokinės yra laimėjusios prizines vietas tarptautiniuose rytietiškų šokių konkursuose.

Sek mūsų naujienas!

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
bottom of page