top of page

Pilvo šokiai

Kerintis moteriškumas, plastika, lankstumas ir kasdien auganti meilė sau: visa tai galima apibūdinti dviem žodžiais – pilvo šokiai! Nuostabių užsiėmimų metu atsiskleidžia gražiausios mūsų, moterų, savybės. Pamokos vyksta vienoje iš pirmųjų Lietuvoje, jau daugiau kaip 19 metų veikiančioje Rytietiškų šokių ir sveikatingumo studijoje „Orientalija”. Patyrusios ir nuoširdžios mokytojos užtikrins, kad galėtumėte tobulėti, atrasti savyje naujų talentų, suteiks galimybę juos pademonstruoti scenoje. Studija reguliariai rengia koncertus, gastroliuoja su šokio spektakliais, yra kviečiama į visuomeninius renginius. Prisijunkite ir Jūs prie mūsų fantastiškos „Orientalijos” moterų bendruomenės!

Tribal fusion ir ATS šokiai

Tribal Fusion – tai iš JAV kilęs ir Europoje greitai populiarėjantis šokio stilius. Jis sujungia savyje rytietiškų šokių, Indijos šokių, flamenko, šiuolaikinių bei gatvės šokių stilių elementus.

Tribal Fusion pamokose daug dėmesio skiriama laikysenai, rankų plastikai, lankstumui, kūno izoliacijai ir vidinių raumenų lavinimui. Mokamasi interpretuoti įvairius muzikos stilius, improvizuoti bei šokti su tokiais aksesuarais, kaip cimbolai, kardai, tambūrinai ir kt.

bottom of page