Naujienų prenumerata

Draugai

Grožio salonas Ramona

Grožio salonas Ramona (Odminių g. 11) - pačiame Vilniaus centre įsikūrusi grožio oazė, kurioje dirba įvairiausi grožio srities specialistai. Plaukų stilistai, manikiūro ir pedikiūro meistrai, antakių stilistai, masažo meistrai - čia rasite viską vienoje vietoje. Mes pasirūpinsime, kad iš salono išeitumėte ne tik su puikiai atrodančia šukuosena, madingiausiais kirpimais, išpuoselėtomis rankomis, bet atpalaiduotu kūnų ar net padailintomis kūno formomis.

www.ramona.lt 

Biokosmetikos akademija
Biokosmetika: nes sveikas grožis - gražiausias!
Biokosmetikos akademija - natūralios kosmetikos gamintoja. Biokosmetika yra praturtinta aktyviomis medžiagomis iš gamtos, kurių dėka ji tampa dar efektyvesnė. Biokosmetikos baziniai ingredientai visada tik nerafinuoti, šalto spaudimo, augalinės kilmės aliejai bei gėlių vanduo, tačiau didžiausią poveikį odai daro aktyvūs ingredientai  -  biohialuronas, natūralus kosmetinis šilkas, betagliukanai, tamanu, gotukola aliejai ir kitos nuostabios gamtos dovanos grožiui. 
Išbandykite ir įsigykite biokosmetikos Vilniuje, Švitrigailos g. 5 bei Kaune, Mosėdžio g. 7.
www.bio-kosmetika.lt
Prekių šokiams parduotuvė
Footlight yra 1984 m. šeimos sukurtas verslas, siūlantis platų įvairių šokių produktų asortimentą tiek pradedantiems, tiek profesionaliems šokėjams.
Footlight turi išskirtines teises atstovauti pasaulinio lyderio CAPEZIO prekinį ženklą Suomijoje, Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje. CAPEZIO - pasaulyje pirmaujantis savo kokybe ir įvaizdžiu šokių aprangos, avalynės prekinis ženklas, kuris yra puikiai žinomas šokėjų pasaulyje. Tai yra ženklas tinkantis tiek profesionalams, tiek mėgėjams. CAPEZIO istorija prasidėjo dar 1887 metais, kai Salvatore Capezio įkūrė savo pirmąją baleto batų parduotuvę Manhetene, Niujorke. Šiandien CAPEZIO asortimentą sudaro šokėjų apranga ir kiti aksesuarai, kurių vartotojai yra įvairių šokių atstovai: pradedant nuo klasikinio baleto, stepo ir baigiant hiphopu bei džiazu, nepamirštant ir teatro bei sportinių šokių poreikių.
ŠOKTI TURI BŪTI SMAGU!!!
(www.footlight.lt)
Ajurvedinis masažas

Kviečiame atlikti ajurvedinio masažo procedūrą pagal senąsias indiškas tradicijas.
Ajurvedinis masažas - tai giliai atpalaiduojantis ir atjauninantis patyrimas. Masažo metu naudojami įvairūs judesiai: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, kojų ir rankų lankstymas bei tempimas.

Tradicino ajurvedinio masažo metu išmasažuojamas visas kūnas nuo pirštų galiukų iki galvos. Ajurvedinio veido masažo poveikis: gerina ląstelių kvėpavimą, stimuliuoja regeneracinius procesus, stimuliuoja imuninę sistemą, mažina paburkimus, jaunina audinius, ramina ir harmonizuoja jausmus, padeda nuo stresų ir išsekimo, atpalaiduoja veido raumenis.
Kiekviena procedūra – tai ritualas susidedantis iš:· Šiltos vonelės pėdoms, apvalančios ir atgaivinančios ne tik pėdas, bet ir kūną.
· Pasirinkto ajurvedinio masažo su šiltais vaistažolių aliejais, atpalaiduojančio ir kūną, ir protą.
· Paskutinis ritualo akcentas – vaistažolių arbatos puodelis, suteikiantis dvasinės ramybės ir palaimos pojūtį.

Masažo specialistė
Monika Kalonė
monika.kalone@gmail.com
tel.: 867637930
www.masazas.skynet.lt

 [1]