Šou grupė "Orientalija"

Apie grupę
Foto
Video
Šou programaNaujienų prenumerata

Apie grupę

Šou grupė susibūrė maždaug 2004 metais, kai tuo metu sporto klube dirbusi instruktore Irina Barzinskienė pasiūlė savo mokinėms sudalyvauti „NIKE Team“ konkurse ir pristatyti naują šokio rūšį - pilvo šokį, tuo metu dar mažai žinomą Lietuvoje.
Besirengdamos pasirodymui merginos susidraugavo ir užsiėmimai sporto klube jau tapo repeticijomis, o ne vien mankšta kūnui. Pradėta svajoti apie pilvo šokio populiarinimą Lietuvoje, pasirodymus publikai. Ieškojom bendraminčių visoje Lietuvoje, susidraugavom su daugeliu šokėjų iš kitų miestų. Kartu žengti pirmus žingsnius visada drąsiau.

Po metų (2005 m.) Irina nusprendė visas šokėjas suburti viename renginyje – „Vilniaus rytietiškų šokių festivalyje“. Po festivalio mūsų grupė nusprendė giliau šį šokį pažinti ir eiti profesionalumo link. Jei iki festivalio rimtai neplanavom kurti grupės, tai po jo, Irinos raginamos, tvirtai nusprendėm turėti šou grupę ir iš mėgėjų lygio po truputį kilti į profesionalų.
Sporto klubo tvarkaraštis ir tvarka jau pradėjo varžyti mūsų norus - vis daugiau ir daugiau dėmesio ir laiko skirti šokio technikai. Todėl, Irinai pradėjus kalbėti apie šokio studijos įkūrimą, mes labai nudžiugome ir prisiekėm padėti, kuo tik galim.
Įsikūrus pilvo šokio studijai „Orientalija“ jau galėjome padirbėti iš peties. Studija tapo šou grupės antraisiais namais, čia švenčiam gimtadienius, ilgus vakarus praleidžiam bediskutuodamos, besiginčydamos, besidalindamos informacija apie mūsų visų dievinamą šokį.
Kaip šou grupė apkeliavom daug pilvo šokio žvaigždžių vedamų seminarų, festivalių. Kai įgijom pakankamai žinių ir išklausėm Irinos seminarus skirtus pilvo šokio mokytojams, tapom Irinos pagalbininkėmis studijos pilvo šokio pamokose.
Pagrindinė šou grupės sudėtis nesikeitė nuo 2005 metų.